Ostukorv

Sinu ostukorv on tühi.

Sinule.net veebipood on abiks neile, kel plaanis või kes juba aktiivselt proovivad pere luua.

Pakume kõige tundlikemaid ovulatsiooni, rasedus- ja viljakusteste mis üldse saadaval ning muid abivahendeid rasestumiseks.

Poodi

 

-

Tellimise tingimused

1. Müügitingimuste kehtivus
1) Müügitingimused kehtivad www.sinule.net veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja  OÜ ADAMARIS (edaspidi Veebipood www.sinule.net) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

Reg. nr. 14098617

MTR registreering:

Aadress: Lemmiku 14, Harjumaa

Mobiil: Tel. nr. (+372) 56 997 166

A/a: SEB: EE511010220255105229 (PALUN OODAKE ARVET, ESIMESENA TULEB TELLIMUSE KINNITUS, SEAL EI OLE POSTIKULUSID!!!!!! )

E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad www.sinule.net veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
3) Veebipood www.sinule.net jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.sinule.net/tellimine

2. Hinnainfo
1) Kõik veebipoes www.sinule.net toodud hinnad on käibemaksu vabad.

2) Ostudel, mille kogusumma jääb alla 40 euro, lisandub hinnale transpordi hind vastavalt Tarbija valitud tarneviisile- SmartPost 3 eurot (mugav saatmise viis, automaadid sisetingimustes); Omniva 3 eurot (automaadid asuvad välitingimustes, ei saada sellega kui liigsed kuumakraadid või väga madalad temperatuurid või siis omal vastutusel); Omniva lihtmaksipakk 1.40 eur (mahuvad väiksem kogus ribateste kuni 25 tk, mõni pulktest ja plaattest); Omniva standardpakk 4 eur (pakk saabub postkontorisse ja saate sms, kui kohal) Omniva tähitud maksikiri 3.20 eur (mahutab väiksem kogus ribateste ja mõned pulk- või plaattestid, pakk ei tohi olla üle 2 cm paks)

3) Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (4 päeva pärast tellimuse vormistamist).

4) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja www.sinule.net vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

5) Veebipood www.sinule.net jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.sinule.net

3. Tellimuse vormistamine
1.Ostu sooritamiseks ei pea Klient www.sinule.net lehel ennast registreerima. Klient valib sobiva kauba ja lisab selle ostukorvi, ostukorvi lisamine ei tähenda, et kauba peab välja ostma, vaid võib seda ostukorvist ka eemaldada ja muuta koguseid.

2.Tellimuse vormistamiseks vajutab Klient linnukese, et  „NÕUSTUB TELLIMUSE TINGIMUSTEGA“ ja seejärel  " Vormista tellimus"

3.Tellimuse vormistamisel valib Klient endale meelepärase kohaletoimetamise viisi ning kontrollib, kas arve aadressi ja tarne aadressi andmed on õiged (automaadid ja nende asukohad, MOBIILI NR, E-MAIL jne) ja siis SALVESTA ANDMED. Peale seda näete veel oma tellimuse andmeid ja siis vajutage "KINNITA TELLIMUS”

4.Tellimuses esitatud andmete täpsusest sõltub Kliendi poolt ostetud toodete häireteta kohaletoimetamine ja vahel ka võimalikud lisakulutused. Peale TELLIMUSE KINNITAMIST saadetakse Kliendi e-posti aadressile automaatselt tellimuse kinnitus (see ei ole arve, arve koostatakse 24h jooksul ja saadetakse Teie poolt antud e-mailile, koos postikuludega), kus kirjas täpselt, mida Te tellisite ja see on teade, et oleme Teie tellimuse kätte saanud, juhul kui Te tellimuse kinnitust ei saanud (või arvet 24h jooksul), siis proovige teha uus tellimus või kirjutage See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

5) Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.
6) Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel E−R 18.00- 24.00. Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 14, vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval. Kehtib ka „tulen kaubale ise järeleˮ tarnevaliku puhul.                               7) Pakk pannakse teele esmaspäeviti ja neljapäeviti, võimalusel tihedamini (olenevalt olukorrast, kui tekib takistus paki saatmisel nendel päevadel, toimetame pakid teele järgmisel päeval).


4. Müügilepingu jõustumine

1) Kauba müügilepinguga kohustub veebipood www.sinule.net andma Tarbijale üle olemasoleva, valmistatava või veebipood www.sinule.net poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale, Tarbija aga kohustub veebipood www.sinule.net-le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

2) Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 4 tööpäeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.

3) Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe pangakontole.

5. Kohaletoimetamine
1) Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib veebipood www.sinule.net tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.
2) E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole.
3) Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.
4) Veebipood www.sinule.net ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood www.sinule.net ei saanud mõjutada ega ette näha.

6. Tagastamisõigus
1) Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul (v.a. meie lehel müüdavad testid, kui need on pakendist avatud ja kehahooldustooted ning libestid) Taganemisavalduse tüüpvorm on toodud veebipoe www.sinule.net kodulehel tellimuse tingimuste all -tagastamisõigus punkt 3. 

2) Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab Tarbija asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks Tarbija käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.
3) Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus, milles ära märkida, et avaldus on OÜ Maronek`ile ja punktid mis peavad olemas kirjas:

-          -Käesolevaga taganen/taganeme (*) lepingust, mille esemeks on järgmne asi (*)

-         - Tellimuse esitamise kuupäev (*) / asja kättesaamise kuupäev (*)

-          -Tarbija nimi

-          -Tarbija aadress

-          -Tarbija allkiri

-          -Tagastamise põhjus

-         - Palun tagastada ostusumma minu (nimi) kontole ja arveldusarve number

-          -Tarbija nimi ja allkiri

ning saata see aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

4) Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.
5) Klient ei pea kaupa tagastama logistikafirma vahendusel, kui veebipood www.sinule.net on nõustunud kaubale ise järele tulema.
6) Veebipood www.sinule.net tagastab taganemisavalduse kättesaamisel tarbijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik tarbijalt lepingu alusel saadud tasud, muu hulgas Tarbija kasutatud eseme kättetoimetamise kulud, v.a juhul, kui tarbija on sõnaselgelt valinud ettevõtja pakutud kõige odavamast eseme kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood Tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

8. Vääramatu jõud
1) Veebipood www.sinule.net ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood www.sinule.net ei saanud mõjutada või ette näha.

9. Isikuandmete töötlemine
1) Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohaletoimetamiseks.

2) Veebipoel www.sinule.net on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Tarbijale.

3) Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.

4) Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku veebilehel .... (link otsepostituse mooduli juurde)

10. Pretensioonide esitamise kord
1) Veebipood www.sinule.net vastutab Tarbijale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Tarbijale.

2) Tarbijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipood www.sinule.net poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti.

3) Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamise.

4) Puudusega kauba parandamise või asendamise lepivad veebipood www.sinule.net ja Tarbija omavahel kokku. Parandamise kulud katab veebipood www.sinule.net
5) Veebipood www.sinule.net ei vastuta Tarbija süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena.
6) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
7) Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.
8) Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

9) Tarbijal on õigus nõuda veebipoelt www.sinule.net ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui veebipoel www.sinule.net ei ole võimalik kaupa parandada või asendada, kauba parandamine või asendamine ebaõnnestub, veebipood www.sinule.net ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud, tarbijale on tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.

11. Tarbija õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole

1) Kui Veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.

Kontakt

E-R 10-16.00
mob: 56 997 166

Facebook

Skype: Sinule.net

Itella
Post24