Ostukorv

Sinu ostukorv on tühi.

Sinule.net veebipood on abiks neile, kel plaanis või kes juba aktiivselt proovivad pere luua.

Pakume kõige tundlikemaid ovulatsiooni, rasedus- ja viljakusteste mis üldse saadaval ning muid abivahendeid rasestumiseks.

Poodi

 

-

Minu rasedus algas kohe korraliku iiveldamisega. Alguses oli kohe nii paha, et

ei talunud mitte midagi peale värske õhu. Seoses iiveldusega tuli külla ka meeletu

väsimus. Nii ei suutnud ja jõudnud ma nädalate kaupa mitte midagi teha. Ühe

toreda kokkusattumuse tagajärjel tegi Sinule.net ettepaneku proovida nende uut

toodet PsiBand´i. Nii ma siis ühel sügisesel hommikul need kenad käepaelad

oma kätele paningi. Toime ei olnud kohene, vaid kuskil 7-8 tunni möödudes tundsin

ootamatult, et mul ei ole enam nii meeletult paha olla ja mul tekkis järsku ka

tegutsemistahe. Üle mitmete nädalate ma tundsin, et suudan jälle ennast inimväärsena

tunda. Kandsin PsiBand´e koguaeg, mistõttu minu enesetunne oli võrreldes enne

käepaelade peale panekut üsna talutav. Loomulikult ei kadunud nähud täielikult ära,

kuid need paelad leevendasid minu olukorda oluliselt. Proovisin paaril korral uuesti ka

ilma käepaelteta oma päevatoimetusi läbi viia ja tulemus oli tagasi alguses ehk mul

hakkas taas väga halb. Uuesti käepaelad tagasi kätele asetades läks taaskord aega tunde,

enne kui need mulle aga mõju avaldama hakkasid. Mina oma kogemuse põhjal soovitan

iivelduse käes vaevlejatele kindlasti proovida PsiBand`e.

 

Annika

 

PsiBand pakub eelkõige leevendust ja ei pruugi kaotada ära iiveldust täielikult.
Samuti kui on rasedusest tingitud iiveldus, siis tühja kõhuga võib iiveldus tagasi tulla, et kindlasti

süüa korrapäraselt, et enesetunne oleks parem. Aga leevendust annab PsiBand kindlasti

Teie halvale enesetundele.

 

Sinule.net

 

Mulle on alati meeldinud väga reisida ja olen palju haaranud ka kinni võimalustest kui tööreise pakutakse. Kuigi olen pidanud hiljem mõnevõrra kahetsema, sest lennureisid on sageli tähendanud minujaoks halba enesetunnet ja oksendamist.  Hilissügisel avanes järjekordselt tore võimalus reisida, mis aga kahjuks sisaldas 4 korda lendamist. Siiski otsustasin minna. Minu õnneks õnnestus mul saada omale PsiBand prooviks. Hirmuga sai juba päev ennem reisi PsiBand peale pandud. Kui alguses sai tavapäraselt pandud konditsioneer näkku puhuma ja valge kotike käeulatusse, siis peale esimest lendu olin meeldivalt üllatunud, et täitsa tore oli lennata. Ümberistudes tegin küll sama, kuid konditsioneer sai peagi kinni pandud ja sai isegi sõbrannaga juttu rääkida lennureisi ajal.  Tagasitulles viimane maandumine läks juba nii edukalt, et vaatasin isegi aknast välja Ülemiste järve. Võibolla oli see psühholoogiline effekt, kuid ma siiski arvan, et PsiBand oli abiks. Olen alati igasuguse raputamise ja õõtsumise peale „merehaigeks“ jäänud, kuid seekord läks reis väga hästi. Edaspidi võtan PsiBandi igale reisile kaasa.

Doris (Sinule.net)

Kogemused inimestelt, kes olid nõus Pereklubi.com osalema PsiBand`i mõjumise testimisel:

Esimesel õhtul ei tundund veel mingit mõju, arvasin, et eks võtab aega paar tundi, et ehk hommikuks on mõjuma hakanud, kuid ei miskit. Terve järgmise päeva veetsin voodis, sest liigutada ei suutnud, iiveldus oli nii kohutav. Mõtlesin juba, et järelikult olen mina üks neist, kellele see ei mõju. Ka järgmine päev oli samasugune, kuid õhtul ma natuke muutsin käepaela asukohta ning juba õhtul tundsin ennast veidi paremini, käisin isegi õues lapsega ja suutsin seal teistega jutustada.
Kolmanda päeva hommikul ärgates tundsin end üle pika aja inimesena. Kartsin natuke, et äkki see lihtsalt petuvärk ja kohe hakkab halb, kuid ei hakanudki. Lausa nii hea oli, et suutsin koristada ja autoga sõitma minna. Päeva peale vahepeal küll käis paar iiveldushoogu, kuid üldiselt oli enesetunne võrreldes eelnevate 5 päevaga lausa inimlik. Ka neljanda päeva hommikul tundsin ennast hästi, nii hästi, et julgesin minna suurde toidupoodi, mida olin juba nädal aega vältinud. Kui kõht tühjaks läheb siis on iiveldus ka platsis, kuid üldine enesetunne on ikka võrreldamatu nende päevadega, kui ma ei suutnud voodistki välja tulla.
Mind on PsiBand aidanud ja olen sellele tootele tänulik, sest muidu ei saaks ma tööl käia ja ka mu väike printsess vajab emme tähelepanu.

Pereklubi.com testis osalenu (rasedusega kasutades)

Mina sain käepaelu testida lausa 2 nädalat. Töötan nimelt merel ja suhteliselt kergelt jään merehaigeks ( ja ma merel 98a kevadest - enesepiinaja eks :) ) Ja kui neid võttes, ütlesin et soovis väikest tormi merel, siis pidin juba mõne päeva pärast sõnu sööma, sest tivolituur läänemerel kestis pea kõik see 2 nädalat...
Esimesed kaks päeva oli selline naljakas olemine, kuna kohe kui lainetama hakkab kaob mul automaatselt söögiisu, lähen vee ja leiva peale. Kas nüüd nendest käepaeladest või ma ei tea millest, oli mul ka selle lainetusega kohutav söögiisu ja suutsin süüa isegi magusat...
Kui oli see kõige hullem päev esimesel nädala, mil ka need kes tavaliselt merehaigeks ei jää, käisid näod kaamed peas, siis saabus ka minu kardetud merehaigus. Kuigi tuleb öelda et see oli kergem kui tavaliselt, sest korraks oksendasin ja suutsin jälle edasi tegutseda. Mingi aeg jälle korraks vetsu ja jälle tööle... Mõtlesin et võtan ikkagi tableti sisse ent see ei püsinud sees kahjuks sees. Seega ainult käevõrudega olin.
Õnneks saabus paar päeva pausi karussellitamisest... Teise nädala tormi tulekuks valmistusin juba varem st käevõrud läksid käiku juba enne tormi algust. Tuleb öelda et ksee tom oli tugevam eelmisest, ent minu jaoks kergem, ainult korra suutsin oksendamas käia. Käevõrud olid suht tugevasti randmete ümber pandud.
Kokkuvõtteks ütleksin et olin alguses suhteliselt skeptiline nende võrude suhtes, siis praegu arvan et nad ikkagi toimivad. Kuigi jah, ma olin merehaige aga kui võtta oma varasemaid kogemusi siis võin öelda et seekord möödus kergemalt.

Pereklubi.com testis osalenu (laeva peal kasutades)