Ostukorv

Sinu ostukorv on tühi.

Sinule.net veebipood on abiks neile, kel plaanis või kes juba aktiivselt proovivad pere luua.

Pakume kõige tundlikemaid ovulatsiooni, rasedus- ja viljakusteste mis üldse saadaval ning muid abivahendeid rasestumiseks.

Poodi

 

-

Mis on akupunktuur?

Akupunktuuriga mõjutatakse tervist ja  haigusnähte stimuleerides vastavaid energiakanalite kohti, mida nimetatakse akupunktideks.

Kuidas PsiBands randmepaelad toimivad?

 

PsiBands randmepaelad kasutavad punktmassaaži P6 punktmassaaži punktile, mida tuntakse ka kui Nei-kuani punktmassaaži punkti. Teadusuuringud toetavad randme punktmassaaži kasutamist iivelduse leevendamiseks.

Kuidas randmepaelad paigutada?

 

Paigutage üks randmepael kummagi randme siseküljele, 2,5 sõrmelaiuse kaugusele randme keskosa randme kõõluste vahelisest voldist. Seda paigutust tuntakse kui Nei-kuani punktmassaaži punkti. Nupp peab olema sissepoole suunatud ja valimisketas peab olema väljapoole.

Kas PsiBands randmepael on mulle paras?

 

Üks suurus sobib enamikele. PsiBands randmepaelte korral kasutatakse käekella rihma taolist reguleeritavat paela, millel on mitu võimalikku valikut. Need paelad sobivad randmetele diameetriga 13,3 kuni 21 cm.

Kui palju PsiBands randmepaelu on ühes pakendis?

 

Üks pakk sisaldab kahte PsiBands randmepaela. Mõlemat randmepaela tuleb kanda üheaegselt.

Kas PsiBands randmepaelad korduvkasutatavad?

 

Jah, on küll.

Kui kaua peab PsiBands randmepaela kandma?

 

PsiBands randmepaela võib kanda vastavalt vajadusele (järjestikku kuni 48 tundi) alates iivelduse esimestest tundidest. Toodet võib kanda, kuni reisi või operatsiooni alguseni on jäänud kuni 5 minutit. Reaktsioon punktmassaažile on erinev. Mõnel tekib leevendus minutite jooksul, teised märkavad muutusi tundide järel või järgmistel päevadel.

Kuidas PsiBand`i puhastada?

 

Puhastamaks PsiBandi, kasuta pehmet riiet ja seepi ja lase õhukäes kuivada.

Mis on PsiBand`i hoiatused?

 

HOIATUSED! PsiBand`e tuleb kanda ainult Nei-kuan akupuntuuri punkti kohal. Kui kasutad ükskõik, millisel teisel kohal randmel, siis ei leevenda see iiveldust.

PsiBand`i tõhusus võib varieeruda olenevalt kui täpselt on PsiBand asetatud õigele kohale. Samamoodi olenevalt ka inimese erinevustest, kui kiirelt kellegile hakkab akupunktuur mõju avaldama.

Iiveldus ja oksendamine võib olla seotud tõsiste tervislike seisunditega. Võta ühendust oma arstiga kui sümptomid on ikka edasi.

Nupuke, mis randmele asetatakse, võib jätta ajutised väiksed ringid Teie randmele. Kui naha ärritus, valu või paistetus avaldub randmepaela või nupu all, siis lõpetage paelade kandmine. Helistage oma arstile kui sümptomid jätkuvad.

Olgugi, et akupunktuur võib olla väga effektiivne üksinda või kombineeritult teiste ravivormidega, ei tohiks seda kasutada asendusena arsti poolt määratud ravile. Akupunktuur leevendab sümptomeid aga ei ole ravi eest.

Hoida väikelaste eest varjatud ja kaitstud kohas. See ei ole mänguasi. Valimisketas, nupp ja kaelus on eemaldamisel lämbumisohtu põhjustavad osad. Kasutage ainult vastavalt juhistele.

Kasuta täpselt nii nagu juhendis öeldud!

Vastunäidustused: Puuduvad

PsiBand randmepaelad on lateksi vabad.