Ostukorv

Sinu ostukorv on tühi.

Sinule.net veebipood on abiks neile, kel plaanis või kes juba aktiivselt proovivad pere luua.

Pakume kõige tundlikemaid ovulatsiooni, rasedus- ja viljakusteste mis üldse saadaval ning muid abivahendeid rasestumiseks.

Poodi

 

-

PERSONA on rasestumisvastane vahend (või siis kasutada rasestumise abivahendina) , mis töötab koostöös sinu kehaga.

See seade töötab jälgides muutusi sinu hormoonides (luteiniseeriv hormoon –LH ja östrogeen), mis kontrollivad sinu tsüklit ja teeb kindlaks päevad, millal sul on kõige suurem risk jääda rasedaks.

  1. koosneb testi pulkadest ja käes hoitavast monitorist.

Testi pulgad koguvad hormoone sinu esimesest uriinist ja töötlevad uriini informatsiooniks , mida monitor saab lugeda.

Monitor loeb, talletab ja kasutab informatsiooni testi pulkadelt ja annab sulle teada päevad, kui sul on kõige suurem risk jääda rasedaks (punane päev) või saad teada päevad, kui sa võid vabalt olla vahekorras ilma kaitsevahendeid* kasutamata (rohelised päevad).

Tänu monitori värvilistele tuledele ja ekraanile tulevale informatsioonile, saad sa siis teada kõige ohtlikumad päevad rasestumiseks.

*Tuginedes sõltumatutele uuringutele on PERSONA 94% usaldusväärne kui sa käitud vastavalt juhendile ja kasutad seda meetodit ainsa rasetumisvastase vahendina.  See tähendab, et kui 100 naist kasutavad PERSONA`t aasta jooksul, siis 6 naist nendest võivad jääda aasta jooksul rasedaks rohelise tule ajal, kuna PERSONA ei suutnud korralikult tuvastada nende viljakaid päevi.