Ostukorv

Sinu ostukorv on tühi.

Sinule.net veebipood on abiks neile, kel plaanis või kes juba aktiivselt proovivad pere luua.

Pakume kõige tundlikemaid ovulatsiooni, rasedus- ja viljakusteste mis üldse saadaval ning muid abivahendeid rasestumiseks.

Poodi

 

-

Ennem kui sa alustad PERSONA kasutamist pead sa olema täiesti kindel, et see on õige rasestumisvastane  vahend sinu jaoks. PERSONA tootjad soovivad tagada, et see on õige otsus sinu jaoks. Et teada saada, kas PERSONA sobib sinu jaoks , loe allolevat informatsiooni.

Sa ei tohi PERSONAT kasutada kui:

*su tsüklid on lühemad kui 23 päeva

*su tsüklid on pikemad kui 35 päeva

*sa oled kogenud menopausi eelseid sümptome

*sa imetad last

*sa kasutad hormoonravimeid nagu,

-          hormonaalseid rasestumisvastaseid vahendeid

-          viljakus ravimeid

-          kui sa teed hormoonasendusravi

*sa kasutad muid ravimeid , mis võivad mõjutada su tsüklit

*sa tarbid antibiootikume, mis sisaldavad tetratsükliini. Kui sa kahtled, kas su ravimid *sisaldavad tetratsükliini, siis sa peaksid konsulteerima kas apteekriga või oma arstiga

*sul on kahjustatud maks või neerud, või sul on polütsüstilised munasarjad

*kui sinu jaoks on PERSONA kasutamine liiga kõrge riskiga jääda rasedaks

Ükski rasedusvastane meetod ei saa garanteerida 100% -list mitterasestumist. Tuginedes sõltumatutele uuringutele, PERSONA  on 94% usaldusväärne  kui sa kasutad seda vastavalt instruktsioonidele ja kasutad seda ainsa rasestumisvastase meetodina. PERSONA  usaldusväärsus sõltub hoidumisel „punaste päevade“ ajal. Rasedaks jäämise võimalus „punastel päevadel“  on kindlasti suurem, kui sa sel päeval oled vahekorras, isegi kui sa kasutad nt. kondoomi.

Sa ei tohi alustada koheselt PERSONA kasutamist, kui:

*kui sa hiljuti kasutasid või kasutad:

- hormonaalseid rasestumisvastaseid vahendeid nt nagu beebipillid, hormoone vabastavaid emakasiseseid vahendeid, implantaate, süste, erakorralisi rasestumisvastaseid vahendeid.

- kasutad vahendeid mis mõjutavad su tsüklit. Konsulteeri oma arstiga.

Sa pead ootama, kuni sa oled lõpetanud hormoonpreparaatide kasutamise või lõpetanud oma ravi vastavalt arsti soovitusele.

Ja siis sa PEAD OOTAMA kuni sul on olnud vähemalt kaks loomulikku järjestikust tsüklit, mis kestavad vähemalt 23-35 päeva ja su kolmas tsükkel algab enne PERSONA kasutamist. Kuna hormonaalsed vahendid mõjutavad su tsüklit, pead sa ootama mitmeid kuid , enne kui saad teada, kas su loomulikud tsüklid on vahemikus 23-35 päeva pikad. Kui sa ei oota, siis PERSONA usaldusväärsus on märgatavalt kahanenud.

*sa olid hiljuti rase (isegi kui sa ei kandnud tähtajani). Sa pead ootama, ennem kui alustad PERSONA kasutamist. Vaata põhjuseid ülevalt.

*sa hiljuti toitsid rinnaga. Sa pead täielikult lõpetama rinnaga toitmise. Vaata põhjuseid ülevalt.

Palun jäta meelde, et oodates aega, millal hakata kasutama PERSONA´t on sul risk jääda rasedaks.

Konsulteeri oma arstiga , et leida muud rasestumisvastased vahendid.

PERSONA´t PEAB KASUTAMA VASTAVALT KAASA ANTUD JUHENDILE. PERSONA EI KAITSE SEKSUAALSELT LEVIVATE HAIGUSTE EEST JA HIV (viirus mis tekitab Aidsi) EEST. PERSONA on in vitro diagnostiline meditsiiniline seade, mis  toodetud koduseks kasutamiseks. Mitte sissevõtmiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Välispidiseks kasutamiseks.