Ostukorv

Sinu ostukorv on tühi.

Sinule.net veebipood on abiks neile, kel plaanis või kes juba aktiivselt proovivad pere luua.

Pakume kõige tundlikemaid ovulatsiooni, rasedus- ja viljakusteste mis üldse saadaval ning muid abivahendeid rasestumiseks.

Poodi

 

-

Clearblue ADVANCED digitaalne ovulatsioonitest (10 testipulka)

Hind
Hind: 35,00 €
Kirjeldus

Digitaalne ovulatsioonitest Clearblue Advanced

Tänapäevase kiire elustiili tõttu soovivad naised aktiivselt peret planeerida ja ootavad, et rasestumine toimuks kiiresti. Digitaalne ovulatsioonitest Clearblue aitab naisel loomulikul teel ja kiiremini rasestuda, kuna võimaldab ajastada vahekorra nii, et see toimuks kõige viljakamal hetkel.

Ainus ovulatsioonitest, mis näitab kõige pikemat rasestumiseks sobivat aega

Digitaalne ovulatsioonitest Clearblue on esimene ja ainus ovulatsioonitest, mis tuvastab täpselt rasestumiseks sobiva aja, mõõtes luteiniseeriva hormooni (LH) ja östroon-3-glükuroniidi (E3G)* (ainevahetuse tulemusena tekkinud östradiooli saadus uriinis) taset. See tähendab, et test võib tuvastada neli päeva, mil naisel on kõige tõenäolisem rasestuda, mis on kaks päeva rohkem, kui mis tahes teise ovulatsioonitestiga, mis omakorda tähendab rohkem võimalusi loomulikul teel rasestuda.

Digitaalne ovulatsioonitest Clearblue hõlmab endas kõige uuemat viljakuse jälgimise tehnoloogiat, mis määrab LH taseme tõusu rohkem kui 99% täpsusega. Test kohaneb täpselt naise menstruaaltsükliga, et tuvastada suurem arv viljakaid päevi kui teised ovulatsioonitestid, jälgides kahe viljakust juhtiva hormooni, E3G* ja LH, tasemete muutumist uriinis.

Inglise keelne video, kuidas testi kasutada https://www.youtube.com/watch?v=mztsfKVxZ-g

Säilivustähtaeg lisainfo all !!